Sklep internetowy, działający pod adresem www.tytan3d.pl i www.tytan3d.com

prowadzony jest przez firmę Velen, NIP 657-176-36-68, REGON: 290729124

z siedzibą 25-332 Kielce ul. Otrocz 6

tel. +48 41 306 51 10

tel. kom. 793 070 053

tytan3d@gmail.com

REGULAMIN

 1. Asortyment przedstawiony na niniejszej stronie internetowej nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa. Jest prezentowany wyłącznie w celu informacyjnym. Klient składając zamówienie w naszym sklepie internetowym, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Za moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży uważa się odbiór towaru przez Klienta.

 2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe.

 3. W przypadku braku towaru na magazynie Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania się z realizacji zamówienia. W takiej sytuacji Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub drogą mailową a Sprzedawca w ciągu 7 dni dokona zwrotu wpłaty pieniężnej na wskazane przez Klienta konto bankowe.

 4. Aby zamówienie zostało zrealizowane musi ono zostać opłacone zgodnie z przedstawionymi w sklepie sposobami płatności. Brak płatności w czasie 5 dni od momentu złożenia zamówienia prowadzi do anulowania transakcji.

 5. Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.

 6. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

 7. Firma zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień budzących wątpliwości.

 8. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany przez Klienta w zamówieniu wraz z wymaganym dowodem zakupu (faktura VAT, paragon). Faktura VAT jest wystawiana na żądanie zgodnie z danymi przesłanymi przez Klienta.

 9. Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku Pocztą Polską. Okres dostawy wynosi najczęściej jeden lub dwa dni od daty nadania.

 10. Przedstawiane zdjęcia towarów są zdjęciami poglądowymi i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistego wyglądu towaru.

 11. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie firmy Velen. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją wszystkich postanowień zawartych w regulaminie.

 12. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Towar ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot towaru odbywa się na koszt Zamawiającego. Sprzedawca w ciągu 7 dni dokona wpłaty pieniężnej za zwrócony towar na wskazane przez Klienta konto bankowe.

 13. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania), klient może zdecydować czy sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaakceptuje obniżoną cenę.

 14. W sprawach spornych, właściwym Sądem do rozstrzygania sporów jest Sąd właściwy do miejsca siedziby Sprzedającego.